Metzeler ve světě
Ocenění a novinky - Sportec M7rr

Sportec M7rr - Novinka 2014

Silnice jsou málokdy dokonalé. Často mají různá skrytá nebezpečí, mohou být hrbolaté, kluzké a špinavé. Jednosuše řečeno, jejich stav je vzdálen ideálním podmínkám, které nabízí závodní okruh. Z tohoto důvodu vyvinul Metzeler novou sportovní pneumatiku Sportec M7rr, která bere v úvahu situace, se kterými se jezdec může běžně setkat.

Výsledkem je silniční pneumatika se sportovním charakterem, která nabízí skvělé chování za nepříznivých podmínek i nízkých teplot.

Nové dvousměsová pneumatika Sportec M7rr byla vyvinuta na základě zkušeností, které značka Metzeler získala ze svých road-racingových aktivit (z tohoto důvodu je označena "rr"). Skvěle se vypořádá s mokrým i různorodým povrchem. je navržena tak, aby poskytovala vysokou úroveň bezpečnosti a ovládání na mokrém, špinavvém a hrbolatém povrchu.

Sportec M7rr je nástupcem pneumatiky Sportec M5 Interact. Oproti svému předchůdci nabízí zcela nový profil, lepší přilnavost, vyšší kilometrický nájezd a novou směs.

Vzorek nové M7rr připomíná svého předchůdce M5 Interact. Rovněž napodobuje řecké písmeno "pí", ale patentovaný systém drážek byl uzpůsoben tak, aby lépe odváděl vodu a zlepšil tak chování pneumatiky na silnici.

Největší předností pneumatiky Sportec M7rr je ovladatelnost a obratnost i na mokrém či špinavém povrchu.  Jezdci nabízí nepřekonatelný pocit beztpečnosti a jistoty při ovládání motocyklu.

Sdílejte :

Autorizovaný dovozce a velkoobchod:
AGV, ARAI, CARDO, DAINESE, HELD, HIGHWAY HAWK

Volná pracovní místa

Kontakt

A Spirit a.s.
Vrbova 19
147 00 PRAHA 4

(+420) 225 110 111

© 1996 - 2023 A Spirit a.s. | Všechna práva vyhrazena.